jak soutěžit

KUP VESELOU KRÁVU, SÝR A KŘUP, BABYBEL NEBO KIRI V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 59 KČ

V KTERÉMKOLIV SUPERMARKETU NEBO HYPERMARKETU ALBERT V DOBĚ KONÁNÍ SOUTĚŽE.

USCHOVEJ SI PEČLIVĚ ÚČTENKU!

V PŘÍPADĚ VÝHRY JI BUDEŠ POTŘEBOVAT PRO OVĚŘENÍ NÁROKU NA VÝHRU.
BEZ ÚČTENKY ZTRÁCÍŠ NÁROK NA VÝHRU.

REGISTRUJ SE A VYHRAJ!

REGISTROVAT

O co hrajeme

PO SKONČENÍ SOUTĚŽE LOSUJEME ZE VŠECH PLATNÝCH REGISTRACÍ CELKEM 115 VÝHERCŮ.

Soutěžní výrobky

Veselá kráva

  • lahodná
    120 g nebo 240 g

  • se šunkou
    120 g nebo 240 g

  • s pažitkou
    120 g

  • s čedarem
    120 g

  • s ementálem
    120 g

  • štíhlá a ve formě
    120 g

  • bez laktózy
    120 g

Sýr a Křup

  • original
    35 g
     

  • s tyčinkami
    s příchutí pizza
    35 g

  • s čedarem
    35 g

  • original - rodinné balení
    140 g

  • s tyčinkami s příchutí pizza
    rodinné balení
    140 g

Babybel

  • original
    100 g

  • original
    60 g

  • protein
    60 g

Kiri

  • z tvarohu a smetany
    100 g

  • s jogurtem
    100 g

  • z tvarohu a smetany
    200 g

  • z tvarohu, smetany
    a jogurtu
    140 g

  • s tyčinkami
    35 g

Registrace

Zadejte prosím své celé jméno.
Vyplňte prosím své telefonní číslo.
Email je zapsaný v nesprávném formátu.
Zadejte prosím město nákupu.
Zadejte prosím číslo soutěžní účtenky.
Potvrďte prosím souhlas s pravidly.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů.

Výherci

Jméno Město
Veronika B.Ústí nad Labem
Zdeňka D.Břeclav
Dagmar F.Ostrava
Jiřina D.Praha
Petra P.Frýdek-Místek
Martin T.Lačnov
Kateřina S.Jihlava
Michaela K.Svitavy
Adéla H.Jihlava
Daniela F. Popovice
Lada Š.Brníčko
Jana Š.Prostějov
Petr C.Znojmo
Martina P.Brno
Vladimír R.Brno
Miroslava Š.Jindřichův Hradec
Kristýna V.Praha
Hana S.Ostrava
Jitka G.Praha
Tereza S .Lázně Bohdaneč
Pavel B.Orlová
Monika L.Zlín
Kateřina S.Ostrava
Martin J.Nymburk
Milan K.Strupčice
Michaela T.Praha
Karolína P.Pardubice
Romana H.Hrochův Týnec
Martina A.Praha
Jana M.Brno
Petra S.Frýdek-Místek
Nikola D.Přerov
Dagmar W.Náchod
Vladimíra H.Praha
Iva Š.Plzeň
Eva H.České Budějovice
Miloslava R.Horní Jelení
Alena N.Náchod
Eva Š.Náchod
Adéla K.Červený Kostelec
Radek H.Plzeň
Janka S.Jesenice u Prahy
Petra L.Hradec Králové
Michaela B.Hustopeče
Pavlína H.Náchod
Dagmar D.Náchod
Markéta R.Nová Ves nad Nisou
Marie K.Ostroh
Jana H.Dukovany
Markéta S. Česká Bělá
Jana M.Náchod
František S.Náchod
Ladislav Š.Opava
Daniela B.Bartošovice
Jiří H.Lnáře
František M.Náchod
Josef H.Zvole
Petra H.Česká Třebová
Iveta T .Bystřička
David J.Česká Lípa
Lucia T.Plzeň
Radek D.Horoměřice
Petra H.Zruč-Senec
Oldřiška B.Bolatice
Pavel S.Rožmitál Pod Třemšínem
Vladimír T.Hradec Králové
Michal Š.Liberec
Hana P.Plzeň
Pavlína L.Karviná
Josef V .Lažiště
Kateřina D.Ostrava
Roman M.Praha
Marek Š.Ostrava
Irena P.Most
Eva K.Rozsochatec
Lukáš T.Jindřichův Hradec
Renáta V.Orlová-Lutyně
Vojtěch L.Žďár nad Sázavou
Dana V.Skalna
Iveta D.Žihle
Vendula C.Libina
Šárka D.Písek
Petra G.Praha
Marie K.Olomouc
Jana K.Opařany
Petra N.Zvěřínek
Oxana F.Rtyně v Podkrkonoší
Jaroslava V.Plzeň
Monika N.Most
Stanislava P.Hodonín
Jakub G.Orlová - Lutyně
Petra S.Tábor
Milan R.Nový Bor
Iveta P .Horoměřice
Věra J.Karviná
Markéta F. Frýdek-Místek
Petr Č.Šenov u Nového Jičína
Tomáš V.Kamenný Přívoz
Levá I.Plzeň
Marie D.Náchod
Eva A.Kaplice
Jana L.Staré Město
Dalibor C.Česká Lípa
Václav F.Strakonice
Vlasta G.Hradec Králové
Lenka P.Mladá Boleslav
Petr C.Nové Město nad Metují
Lucie S.Olomouc- Holice
Lukáš Š.Ostrava
Gabriela M.Zábřeh
Dagmar V.Zlín
Jovana J.Plzeň
Kateřina N.Ostrava
Jiří K.Ostrava
Nikola N.Havlíčkův Brod